Ceny w Czechach a w Polsce

Co zrobić, jeśli współmałżonek staje się potworem? Co zrobić, jeśli już go lub ją kochasz? Co zrobić, jeśli kochasz kogoś innego? Nie możesz wiedzieć, co wydarzy się na całej linii, więc po co robić nierealnych obietnic? To jest głupie i nierozsądne. Jest to również w pewnym sensie nieuczciwa też.

Ponadto, można również pożałujesz dla następnych powodów wymienionych, jak również poniżej.

2. To zabije swoje życie seksualne.

Większość ludzi ma poślubić nie uważają tego, ale małżeństwo zabija swoje życie seksualne. Po kilku miesiącach, płeć nie będzie interesująca. Stanie się rutyną. A im dłużej małżeństwo idzie, tym mniej seksu para będzie mieć. Po wielu latach, w końcu zmniejsza się w niewielkim stopniu albo nic. W rzeczywistości, to nie jest rzadkością w przypadku długoletnich małżeństw mieć tylko seks raz w roku, lub nawet nie! Więc musisz zadać sobie pytanie, czy seks jest ważny, to dlaczego go zabić ?! Dzięki temu masz strzela sobie w stopę - wszystko dlatego, że społeczeństwo kazał ci. Teraz jak ci się to podoba?

3. Nigdy nie można doświadczyć różnorodnych romantyczny lub seksualnej znów nie łamiąc śluby.

Chłopaki, myślę o tym: Są miliony atrakcyjnych kobiet tam. Nigdy nie będzie w stanie je romansu lub snu z nich nigdy, jeśli zachować swoje małżeństwo śluby to jest. Pomyśl o tym. Zgodnie z dyspozycją złożoną przysięgą, jesteś podobno nigdy nie będzie nigdy, aż umrzesz spać z innym atrakcyjnych kobiet! Jak ci się to podoba?

Dobrze mi się nie podoba. Dlaczego ograniczać i wiążą się na całe życie takiego? Czy to nie dziwne? Różnorodność nie jest przyprawą życia? Pamiętaj, że zawsze masz fantazję miał byciu w obcym egzotycznym kraju i posiadające piękny uśmiech na ciebie i mrugają? Cóż, jeśli tak się stanie, nie będzie w stanie śledzić na nim, a przynajmniej nie bez niewierna.

- autor artykułu