Co podroze zmieniaja w naszym zyciu

Usunąć przyczynę. Adres przyczyny zatrucia i stanu zapalnego w pierwszej kolejności, i pamiętaj, aby współpracować z odpowiednimi specjalistami, aby pomóc rozwiązać ten.

2. Myślisz, że jesz "zdrowe", ale nie jesteś w rzeczywistości.

Wprowadzanie do obrotu z branży spożywczej mogą dostać się do nas! Raz po raz słyszę ludzi wybiera produkty, ponieważ powiedział "zdrowe" lub "naturalny" albo "niskokaloryczny" lub "niskotłuszczowy" lub "niskowęglowodanowej" na opakowaniu. Jeśli dieta jest głównie z pudełka, worki, puszki, słoiki i inne opakowania, to nie jest tak zdrowe, jak może się wydawać. Jedz prawdziwe jedzenie.

3. Zbyt dużo stresu.

Stres jest formą toksyczności. Stres jest normalne. Mamy mają być w stanie dostosować się do stresu - to dlaczego mamy reakcję "walcz lub uciekaj". Jest to idealne rozwiązanie dla krótkoterminowej, ostrego stresu. Niestety, nasza kultura wydaje się cierpieć z powodu przewlekłego stresu! Niektóre źródła są rażąco oczywiste, podobnie jak stres finansowy, stres, stres związku zawodowego, i tak dalej.

Inni mogą ukrywać pod powierzchnią nieco, podobnie jak brak snu, leki, stres z naszych toksycznych diety, nadmiernego "czasu ekranowego", siedzący tryb życia, zbyt wiele czasu w "miejskiej" ustawienie, ruchu, nadmierne posiedzeniem, urazów i złej postawy, i tak dalej.

Mózg nie obchodzi mnie, co jest źródłem stresu. To zrzuca z hormonów stresu (kortyzolu, jak i insuliny) wszystkie takie same. Te promować odkładanie tłuszczu i rozpadu mięśni i zwiększa czynniki ryzyka dla każdej znanej choroby przewlekłej. Uzyskaj kontrolę nad stresem - wyeliminowanie źródeł przewlekłego stresu, że jesteś w stanie. Znajdź zdrowe wyloty do końca tego, jak ćwiczenia, medytacja, ćwiczenia oddechowe, a większość na pewno wyjść na zewnątrz i się z naturą!

4. narkotyków.


- autor artykułu