Co podroze zmieniaja w naszym zyciu

Usunąć przyczynę. Adres przyczyny zatrucia i stanu zapalnego w pierwszej kolejności, i pamiętaj, aby współpracować z odpowiednimi specjalistami, aby pomóc rozwiązać ten.

2. Myślisz, że jesz "zdrowe", ale nie jesteś w rzeczywistości.

Wprowadzanie do obrotu z branży spożywczej mogą dostać się do nas! Raz po raz słyszę ludzi wybiera produkty, ponieważ powiedział "zdrowe" lub "naturalny" albo "niskokaloryczny" lub "niskotłuszczowy" lub "niskowęglowodanowej" na opakowaniu.https://sklepswanson.pl/pl/p/Tabletki-Kenay-Reishi-GanoUltra-90-kapsulek/227 Jeśli dieta jest głównie z pudełka, worki, puszki, słoiki i inne opakowania, to nie jest tak zdrowe, jak może się wydawać. Jedz prawdziwe jedzenie.

3. Zbyt dużo stresu.

Stres jest formą toksyczności. Stres jest normalne. Mamy mają być w stanie dostosować się do stresu - to dlaczego mamy reakcję "walcz lub uciekaj". Jest to idealne rozwiązanie dla krótkoterminowej, ostrego stresu. Niestety, nasza kultura wydaje się cierpieć z powodu przewlekłego stresu! Niektóre źródła są rażąco oczywiste, podobnie jak stres finansowy, stres, stres związku zawodowego, i tak dalej.

Inni mogą ukrywać pod powierzchnią nieco, podobnie jak brak snu, leki, stres z naszych toksycznych diety, nadmiernego "czasu ekranowego", siedzący tryb życia, zbyt wiele czasu w "miejskiej" ustawienie, ruchu, nadmierne posiedzeniem, urazów i złej postawy, i tak dalej.

Mózg nie obchodzi mnie, co jest źródłem stresu. To zrzuca z hormonów stresu (kortyzolu, jak i insuliny) wszystkie takie same. Te promować odkładanie tłuszczu i rozpadu mięśni i zwiększa czynniki ryzyka dla każdej znanej choroby przewlekłej. Uzyskaj kontrolę nad stresem - wyeliminowanie źródeł przewlekłego stresu, że jesteś w stanie. Znajdź zdrowe wyloty do końca tego, jak ćwiczenia, medytacja, ćwiczenia oddechowe, a większość na pewno wyjść na zewnątrz i się z naturą!

4. narkotyków.


- autor artykułu