Jak podrozowac za darmo Jeśli tak się stanie, jest rzeczą oczywistą, że nie będzie w stanie pokazać żadnego uczucia ani nic powiedzieć "słodki i opiekuńczy" do swojej nowej koleżanki, a nie z żoną oglądania. LOL. Teraz nie ssać, aby nie być w stanie powiedzieć, co chcesz i czujesz do innej kobiety? 🙂

(Teraz to trochę ironiczne, bo z jakiegoś powodu, przez jakiegoś aktu prawa Murphy'ego, gdy są pojedyncze, takie możliwości, by natknąć wielkich kobiet masz wiele wspólnego z nie występują tak często, jak wtedy, gdy są już podjęte lub . przyłączony to tragedia życia - dla wszechświat daje tylko to, co chcesz, kiedy nie są już w stanie go mieć już ...)

Ponadto, twoja żona będzie zazwyczaj żądać, aby poinformować nową przyjaciółkę, które zostały już podjęte, i że następnym razem, gdy ją poznać, aby sprowadzić ją ze sobą, aby pokazać jej, że podejmowane są - w ten sposób tłumiąc możliwość niczym rosnące między tobą a Twoja nowa "przyjaciółka". Twoja żona nie pozwoli Ci zobaczyć sam nowy żeński kolego, ale będzie wymagać, aby spotkać się z nią jako "para", jeśli w ogóle.

Oznacza to, że jeśli w codziennych sprawach, można natknąć się na uroczej ujmujący kobiety, która lubi mówić do ciebie, i ma coś wspólnego z tobą lub wspólnego wspólnego celu z wami, albo ma atrakcyjne cechy chcesz której brakuje w telefonie małżonek, tak naprawdę nie można zaprzyjaźnić się ją lub poznać ją bez kłopotów z żoną i niszcząc spokój w swoim małżeństwie. Teraz nie, że do bani? 🙂

Aby tego uniknąć, trzeba by ukryć numer swojego nowego koleżanki w telefonie komórkowym, i ukryć swoje e-maile na komputerze, itd (Wiesz jak to jest.) Jest to bardzo trudne do grania, oczywiście, i więcej robisz, tym bardziej podejrzane współmałżonek będzie, i rozpocząć sprawdzanie telefonu komórkowego i e-maile. Ostatecznie kończy się złapanym.

- autor artykułu