Podrozowanie ze zwierzetami - czy jest bezpieczne

Czy nie lepiej po prostu zachować swoje mienie i aktywa oddzielić? Sheesh. Widzisz, jak społeczeństwo komplikuje rzeczy i dostaje się swoimi własnymi sprawami? Głupi nie? Więc po prostu uniknąć wtedy! To takie proste. Przestań być konformistą i opiekuńczy, co inni myślą o tobie.

Spójrz na wielki obraz i widzisz, że to Raw Deal dla mężczyzn. Małżeństwo chroni kobiety i dzieci, co drogie mężczyzn, którzy są zbędni. Daje kobietom bezpieczeństwa i stabilności dzieci, ale nic dla mężczyzn. To dlatego, że społeczeństwo dba o kobiety i dzieci, lecz nie ludzi. Więc nie pozwól im skorzystać z was.

8. Małżeństwo jest sztuczny i nienaturalny.

Miłość jest wspaniałą rzeczą naturalną między dwojgiem ludzi, których nie można wyrazić słowami. To pozwala przeżyć swoje największe wzloty i upadki najniższe. Jest to bardzo osobista też. Teraz co to ma wspólnego ze sztuczną umowy rządowej? NIC! Więc dlaczego społeczeństwo powiedzieć to robi? Ponieważ społeczeństwo chce kontrolować cię!

Tak więc widać, że nie ma sensu, aby wywołać sztuczny kontrakt w związek lub romansu, który umieszcza się wiązać i zamek w pary. Dlaczego nie pozwolić miłość rozkwita, prowadzony w sposób naturalny, jednak długo, że może być, i umierają na własną? Dlatego starają się zmusić ludzi do pozostania razem z łańcuchem i zamkiem, nawet jeśli nie powinny one? To więzienie. To zakłóca naturalnego cyklu i przepływu rzeczy i ludzkim będzie zbyt. Miłość nie może być kontrolowane lub przywiązane z umową.

Ponadto jest lekkomyślne przysięgi kochać jedną osobę dla miłości. Nie można dotrzymać obietnicy bardziej niż można przysiąc tylko jeść ryż smażony na całe życie. To nierealne, nienaturalne i niepotrzebne.

Teraz nie mówię, że trzeba być sam (chyba, że ??chce być). Większość ludzi są bardziej zadowoleni z partnerami, koleżeństwo i bliskich.

- autor artykułu