Czechy w weekend To nie jest wolność. Nie można po prostu robić, co chcesz lub umieścić swój własny interes w pierwszej kolejności. W rzeczywistości, trzeba uspokoić współmałżonka poprzez dostosowanie do jej wymagań i standardów oraz zaakceptować jej przyjaciół i teściami (albo przynajmniej udawać). Nie można podejmować decyzje jako indywidualny już, ale musi dążyć zgodę na wszystko. Musisz "run wszystko przez nią". Wielu mężczyzn w Ameryce nawet odnoszą się do ich żony jako "szefa" z jakiegoś powodu.

I oczywiście, jeśli poślubić, nie są wolne, aby kochać innych kobiet, data ich, a nawet zaprzyjaźnić się z nimi, mówiąc, że jest etycznie. Twoja żona nie będzie nawet wygodne z konieczności inne koleżanki, nawet jeśli są niewinni nich, bo będzie ona zawsze być podejrzliwi wobec nich i obserwować, jak wiele uwagi im dać. Oznacza to, że wszystkie styki żeńskie są wyłączone, z wyjątkiem swojej żony, chyba że zatwierdzi z nich lub z nimi spędzać czas tylko z żoną w okolicy. W związku z tym, nie jesteś wolny, aby robić to, co chcesz, jeśli chodzi o inne kobiety.

Ponadto, twoja żona będzie oczekiwać, aby utrzymać stabilną pracę, aby zapewnić pieniądze i bezpieczeństwo dla niej i wszystkich dzieci mogą mieć ze sobą. Chyba, że ??naprawdę kochają swoją pracę, to jest w zasadzie niewolnictwa w prywatnym dyktatury. Ale co, jeśli nie lubisz swojej pracy? Co zrobić, jeśli znudzi się swojej pracy i chce startować i podróżować po świecie? Lub przenieść się gdzie indziej? Albo zdecydować, że nie chcesz dzieci? Chyba twoja żona zgadza, to będzie ciężko, aby to zrobić. Jesteś rodzaju muszą robić to, co mówi większość czasu . Dlatego też, nie ma wolności dla Ciebie.

Oznacza to, że jeśli Twoim marzeniem jest mieć życie pełne przygód, podróży i wolności, to nie wyjść za mąż, bo małżeństwo zabierze wszystko, chyba, że ??jesteś na tyle szczęścia, aby znaleźć partnera, który podziela twoje sama styl życia.


- autor artykułu