Dlaczego warto zwiedzac Czechy A niektóre są szczęśliwsi posiadania rodziny, aby podnieść. To jest naturalne i normalne. Nie ma nic w tym złego. Ludzie są szczęśliwsi, kiedy ich szczęście jest dzielona z innymi. Pewnie. Ale dlaczego nie mogą mieć wszystko, bez sztucznej wiążą, jak sznur wiązana psa do drzewa? To jak społeczeństwo nie ufa mężczyznom, więc muszą być skrępowana i na łańcuchu. To nie jest dobrze.

A jeśli para chce popełnić, to dlaczego nie można po prostu popełnić z umowy ustnej bez ingerencji małżeństwa? Co może instytucja małżeństwa doprowadzić je, że nie mogą dostać się na własną rękę? Jest to nic innego jak blokady i łańcucha z konsekwencjami. Chyba że jesteś bardzo religijna i twoje przekonania żądać małżeństwo , nie jest to naprawdę konieczne.

9. Małżeństwo zabiera swoją wolność i swobodę.

"W naszej części świata, w której monogamia jest w mocy, aby wyjść za środki do zmniejszenia o połowę swoich praw i podwoić swoich obowiązków." - Arthur Schopenhauer, Dnia Kobiet

Każdy człowiek z natury obawia się małżeństwo, ponieważ niesie ze sobą konotację "trwałego zamknięcia" i bary go z radości "otwartych możliwości". Mimo to, wielu ludzi przejść z nim i tak, podczas gdy inni, jak ja, zatrzymać i pomyśleć. "Chwileczkę Pomyślmy o tym nie czuje się jak jest coś złego w tym co należy zrobić coś tak... niekorzystne dla mnie tylko dlatego, że społeczeństwo tak mówi a wszyscy inni to robią? Jeżeli wszyscy skoczył z mostu, należy zrobić to też? "

Ponieważ cytat z Arthura Schopenhauera wyżej wspomniano, małżeństwa zmniejsza swoje prawa i podwaja swoje obowiązki (i trzykrotnie je, gdy dzieci przychodzą na scenę). Dlaczego ktoś chciałby to? Oczywiste jest to niekorzystne dla czyjejś wolności i swobody.

Z pewnego punktu widzenia, małżeństwo jest zasadniczo SA,uA1ba - do współmałżonka, w związku, a rodzina również.

- autor artykułu