Podroze po Europie - najpiekniejsze miasta

Czy bierzesz przepisane leki albo jesteś self-medicating z ponad-the-counter mikstury, trzeba zachować jej łącznego wpływu tych leków na uwadze. Leki zmienić fizjologię - mogą oczywiście dodać do toksycznego obciążenia, ale mogą mieć również bezpośredni wpływ dodania do naszej masy ciała też. Niektóre z nich są oczywiste, takie jak sterydy, które sprawiają, że chcą pożreć wszystko w zasięgu wzroku, podczas gdy inne mogą być bardziej podstępne. Przewlekłe zażywanie narkotyków zajmuje przejazd. Kupujący się strzeże.

5. Jest to "węglowodanów" rzeczy.

Nie lubię mówić "niskowęglowodanowej" lub "nie carb" jest najlepsza, ponieważ warzywa są "węglowodany", też. Ale myślę, że większość ludzi się o co chodzi z "węglowodanów". Mówię węglowodanów skrobiowych i żywność / napoje, które przekształcają cukier bardzo szybko. Unikaj nadmiaru pieczywo, makarony, krakersy, pieczywo, płatki, a wszystko z mąką jako składnik! Unikaj żywności przetworzonej, ponieważ mogą one być ładowane z ukrytym cukrem. Take it easy na spożywanie owoców - więcej nie jest lepiej. Tak samo jest z roślin strączkowych. Po znalezieniu rowek przy mniejszym spożyciu węglowodanów, apetyt zazwyczaj ustępują i insulina wróci w ryzach.

6. nadmierne jedzenie.

Nawet jeśli jesz znacznie mniej słodkie, węglowodanów skrobiowych, nadal może trzeba rozważyć, ile kalorii bierzesz się jeśli masz osiągnęła plateau lub jeszcze kilka uporczywych funtów pójść. Pamiętaj o ileż bardziej "łatwo" funtów wypadli przy pierwszym uruchomieniu ... i naprawdę nadwagą? Te same strategie nie zawsze działa jak jesteś zbliża optymalnego składu ciała. Często można, zwłaszcza jeśli jesteś naprawdę utrzymanie go w czystości. Ale dla innych, musisz się swojej gry! Jedzenie bez względu na kalorycznej może nie działać w przypadku tych ostatnich kilku funtów.

- autor artykułu