Czechy - jakie alkohole sa popularne

"Człowiek jest niekompletny, dopóki nie jest żonaty. Po tym, że jest skończony." - Zsa Zsa Gabor

Społeczeństwo mówi, że są niekompletne, dopóki jesteś żonaty. Jest to część naszego programowania społecznego. Rodzice oczekują, aby wziąć ślub, iść na ich tradycji i dać im wnuki. Twoi przyjaciele są żeni też, dzięki czemu można pominąć. Tak więc, jeśli ktoś to robi, nie znaczy, że musi to być prawda? Czy są jakieś powody, nie żenić?

Pewnie! Wiele dobrych. Istnieje wiele wad, ryzyko i koszty alternatywne, które pochodzą z małżeństwa. Jednak społeczeństwo nigdy nie powie o nich, ponieważ społeczeństwo nie jest tam, aby dać ci prawdy i wolności. Jest tam cię kontrolować i sprawi, że konformista. Ale nie jestem. Jestem tu, by powiedzieć wam prawdę i daje drugą stronę do rozważenia.

I nie tylko dlatego, że każdy robi coś nie znaczy, to musi być prawda. Jak moi nauczyciele zawsze powtarzał: "Jeśli każdy skoczył z mostu, prawda?" I Gandhi powiedział: "Nawet jeśli jesteś w mniejszości jednego, prawda jest jeszcze prawda." Innymi słowy, każdy robi coś nie ma wpływu na prawdzie. Prawdą jest, nie ma jedna rzecz, która jest dla każdego. A społeczeństwo nie powiedzieć konsekwencji czego oczekuje od Ciebie.

Więc zanim się ożenić, zrozumieć, co się pakują. Oto wiele wad, ryzyko i koszty alternatywne, które pochodzą z małżeństwa, które nie mogą być jeszcze rozpatrywane.

1. Można go żałować.

Wierzcie lub nie, ale tak naprawdę nie znasz swojego partnera. Można znać jego / jej powierzchni osobowość, ale nie ich prawdziwej jaźni lub najskrytsze myśli i uczucia. Później wzdłuż linii, mogą one zmieniać i może też. Można rozwijać siebie. Możecie stać się niekompatybilne. Co wtedy? Czy masz zamiar trzymać się r azem i być nieszczęśliwym tylko z powodu sztucznej przysięga małżeńska trzymać się razem "aż śmierć was nie rozłączy"?


- autor artykułu