Czechy - jakie alkohole sa popularne

"Człowiek jest niekompletny, dopóki nie jest żonaty. Po tym, że jest skończony." - Zsa Zsa Gabor

Społeczeństwo mówi, że są niekompletne, dopóki jesteś żonaty. Jest to część naszego programowania społecznego. Rodzice oczekują, aby wziąć ślub, iść na ich tradycji i dać im wnuki. Twoi przyjaciele są żeni też, dzięki czemu można pominąć.automatyka PLC przemysłowa - Wrocław Tak więc, jeśli ktoś to robi, nie znaczy, że musi to być prawda? Czy są jakieś powody, nie żenić?

Pewnie! Wiele dobrych. Istnieje wiele wad, ryzyko i koszty alternatywne, które pochodzą z małżeństwa. Jednak społeczeństwo nigdy nie powie o nich, ponieważ społeczeństwo nie jest tam, aby dać ci prawdy i wolności. Jest tam cię kontrolować i sprawi, że konformista. Ale nie jestem. Jestem tu, by powiedzieć wam prawdę i daje drugą stronę do rozważenia.

I nie tylko dlatego, że każdy robi coś nie znaczy, to musi być prawda. Jak moi nauczyciele zawsze powtarzał: "Jeśli każdy skoczył z mostu, prawda?" I Gandhi powiedział: "Nawet jeśli jesteś w mniejszości jednego, prawda jest jeszcze prawda." Innymi słowy, każdy robi coś nie ma wpływu na prawdzie. Prawdą jest, nie ma jedna rzecz, która jest dla każdego. A społeczeństwo nie powiedzieć konsekwencji czego oczekuje od Ciebie.

Więc zanim się ożenić, zrozumieć, co się pakują. Oto wiele wad, ryzyko i koszty alternatywne, które pochodzą z małżeństwa, które nie mogą być jeszcze rozpatrywane.

1. Można go żałować.

Wierzcie lub nie, ale tak naprawdę nie znasz swojego partnera. Można znać jego / jej powierzchni osobowość, ale nie ich prawdziwej jaźni lub najskrytsze myśli i uczucia. Później wzdłuż linii, mogą one zmieniać i może też. Można rozwijać siebie. Możecie stać się niekompatybilne. Co wtedy? Czy masz zamiar trzymać się r azem i być nieszczęśliwym tylko z powodu sztucznej przysięga małżeńska trzymać się razem "aż śmierć was nie rozłączy"?

usługi pogrzebowe warszawa
- autor artykułu