Najtansze noclegi

Co zrobić, jeśli zakocha się w innej kobiecie, która ma cechy twoja żona nie? Następnie trzeba zachować to w tajemnicy przed żoną. Co zrobić, jeśli kochasz innego i nie mogę przestać o niej myśleć? Co wtedy?

Ale to nigdy nie dzieje się dobrze? Dobrze według społeczeństwa nie. Więc miał rację społeczeństwo ?! Ty mi powiedz. Sztuczny kontrakt małżeński nie może kontrolować swoje serca, uczucia i pożądania. Ale oczywiście, społeczeństwo zapomniał powiedzieć.

Co więcej, to musi być facet najgorszy koszmar: Wyobraź sobie, że już żonaty i zabrany, a następnie jeden dzień idealnym idealna kobieta przychodzi który jest o wiele bardziej atrakcyjne niż twoją żoną, i ma wszystkie cechy marzyłeś których swoje żona nie robi, i ma interes w tobie! Jeśli tak się stanie, to jesteś Majorly F *** ED nie jesteś ?! LOL (Prawo Murphy'ego będzie miał ostateczny śmiech na ciebie)

(Dla kobiet. Idź zobacz film "Madison County" i będziesz rozumieć i współczuć z tego, co mówię tutaj)

Chłopaki, Wyobraź sobie, aby zachować ten sam samochód na resztę swojego życia i nigdy nie jest w stanie "upgrade" go do nowego lub lepszego. Teraz nie będzie, że do bani? lol

Również, gdy życie staje się rutyną bez odmiany, czas płynie szybciej, twoje życie wymyka by szybciej i masz stare zanim się zorientujesz, że nigdy nie doświadczył bardziej zróżnicowanych przygodę. Pomyśl o tym. Zapamietaj to.

4. Nigdy nie można wprowadzać żadnych nowych przyjaciół płci przeciwnej znowu, bez współmałżonka staje się podejrzane lub zazdrosny.

Chłopaki, jestem pewien, że już o tym wiedzą, ale kiedy jesteś w związku małżeńskim lub popełnione w związku, nie są naprawdę wolno wprowadzać żadnych nowych koleżanki, albo twoja żona będzie podejrzliwy i zazdrosny. Oznacza to, że będzie zmuszony zachować je od niej, bo jeśli ona nie dowiedzieć, będzie domagać się, że nic z nią ukryć i niech zobaczy cały komunikacji / korespondencji masz z nowym kumplem "kobiecej".

- autor artykułu