Podroze po Czechach - najpiekniejsze zabytki Tylko dlatego, że jesteś załadunku na jajka trawy karmione wołowiny i wolnym wybiegu, nie znaczy, że powinniśmy to zrobić lekkomyślnie! Teraz, nie idź przejście na niskokalorycznej diety i śmieci, albo. Bądź sobą. Wystarczy go panować.

7. Nie jeść mało.

Widzimy to cały czas. Chroniczny niedobór kalorii, który jest daleki od wydatków organizmu kalorii, będzie siać spustoszenie na metabolizm organizmu. Oczywiście, malejące kalorii pomoże Ci schudnąć ... być nie możemy po prostu zachować malejące kalorii bez końca. Wrodzona inteligencja ciała będą czytać ten zmniejszył wejście kalorii jako powód do zmniejszenia jego produkcji energii, zmniejszenie metabolizmu i powiesić na nadmiar tłuszczu w przypadku następny posiłek nie dzieje się szybko, a jest mało kalorii ponownie. Masz tendencję do przechowywania tłuszczu, zamiast spalić. To dlatego przewlekła diety może spalić na panewce.

Zamiast chronicznie niedostatecznie tankowania ciała przez nadmierne ograniczenia kalorii, można spróbować jazdy na rowerze odżywcze, gdzie jesz więcej jeden dzień i mniej następnego. Nie sugeruję ci "super-size" go na dysku przelotowe na tych "jeść więcej" dni! Utrzymywać w czystości. Zdarza się, że rzucanie w niektórych wyższych dni kalorii wystarczy przejść rozpocząć swój metabolizm.

8. Spożywanie zbyt dużej ilości nabiału.

Choć jakość i źródło nabiału może być problem, ponieważ konwencjonalne nabiał jest płaska-out toksyczne i obrzydliwe, dla innych jest to po prostu nieodłączne właściwości mleczarni, która może być większy problem. Mlecznego bywa zapalnych w przyrodzie, jak również wyzwalania dla zwiększenia poziomu cukru we krwi szybciej niż inne pokarmy. Jeśli utkniesz z twoich wysiłków utratę tłuszczu, co najmniej, uaktualnienie do hodowanych mleczarni lub surowego i niepasteryzowanego nabiału, lub po prostu wyciąć go razem.


- autor artykułu