Podrozowanie z dzieckiem

6. liczba rozwodów są wysokie i rosną.

"Większość kobiet postanowił spróbować zmienić mężczyznę, a kiedy oni go zmienił go nie lubi." - Marlene Dietrich

W Ameryce, wskaźnik rozwodów jest obecnie wzrósł z 30 procent do 50-60 procent. Rosja ma podobne wysokie poziomy rozwodu, jak również. Jeśli wiesz, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo tego zdarzenia, to obiecuję trzymać się razem "aż śmierć was nie rozłączy"? Nie można byłoby okłamywanie siebie i innych? Poza tym, jak wiele osób może być w 100 procentach pewien czegoś lub cokolwiek?

Rozwód jest drogie, skomplikowane i bałagan. Nie muszę ci tego mówić. Wielu ludzi straci połowę swojego majątku i aktywów, czyli wszystko. To rujnuje życie. Wielu moich znajomych mówi, że małżeństwo to największy błąd swojego życia. Dlaczego przejść przez tyle trudu? Dlaczego nie po prostu unikać wszystkiego, co po prostu nie ślubie, zwłaszcza z przyczyn wymienionych w poprzednich? Po co marnować tyle pieniędzy? Dlaczego przejść przez tyle trudu? Po co ryzykować utraty wszystkie swoje ciężko zarobione aktywów? To nie ma sensu! Tylko dlatego, że społeczeństwo tak mówi ?! F *** społeczeństwo!

7. Człowiek może stracić swoje własności, aktywa i dzieci w rozwodzie.

"Jestem wspaniała gospodyni. Za każdym razem mogę zostawić człowieka trzymam swój dom." - Zsa Zsa Gabor

Wiele rozwodów kończy się w człowieku utraty jego domu, majątku i dzieci, wszystko idzie do matki, ponieważ sądy wydają się im sprzyjać. Człowiek może stracić wszystko, pozostawiając go w smutku, depresji, a nawet samobójstwa. Rozwiedziony mężczyzna, który stracił dużo nie będzie korzystne dla kobiet.

Dlatego człowiek może stracić dużo czy wszystko w małżeństwie, podczas gdy kobieta stoi wiele zyskać. Nie fair oczywiście. Ale zadaj sobie pytanie: co zaletą jest dla mężczyzny w małżeństwie? Nic! Może z wyjątkiem niektórych głupich ulg podatkowych.


- autor artykułu