Czechy dla dwojga

Co nigdy nie zrozumiał, dlaczego ktoś chciałby porzucić życie w wolności, podróże i spotykać różnych gorących kobiet, na nudnej monotonii rutynowego życia małżeńskiego, odpowiedzialność i podniesienie rodziny? To po prostu nie ma żadnego sensu.

W tym ostatnim, twoja wolność jest całkowicie zniknął i są przywiązane do zobowiązań, obowiązku i odpowiedzialności, które ludzie nazywają "życie". Dlaczego ktoś miałby wybrać taką kabałę, nie mówiąc już być spełnione przez nią? Taki styl życia uosabia nic oprócz rutynowych, ciężaru i uwięzienia. Były to oczywiście tysiąc razy bardziej zabawne, ciekawe, interesujące i przyjemne, niż ten ostatni. Więc dlaczego ktoś wybiera to drugie? Nie rozumiem. To zadziwiające umysł.

Czy to możliwe, bo Matka Natura zaprogramowała ludzi chce założyć rodzinę, by zapewnić przetrwanie gatunku ludzkiego? Czy to jedyny powód? A ponieważ społeczeństwo powiedział ludziom, że podniesienie rodziny był cel życia, a więc ludzie za nim?

Ja po prostu nie rozumiem "normalnych ludzi". Oni nigdy nie dla mnie sens. Jestem wyzwolona lub szalony? No cóż.

To zabawne, jak ludzie zawsze chcą słyszeć, że mają wolność (lub polityczna wolność raczej) ale gdy idą, co społeczeństwo nauczyło je - poprzez znalezienie pracy i podniesienie rodziny, zmniejszają one swoją wolność do zera i nawet nie myślę o tym ! To jak ludzie chcą usłyszeć, że mają swobodę, ale nie chcą rzeczywistej samą wolność. Jak dziwne i ironiczne.

10. Małżeństwo został stworzony z pożytkiem dla społeczeństwa i kobiety, nie mężczyźni.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione wady, małżeństwo zostało wyraźnie stworzony z pożytkiem dla społeczeństwa i kobiety, nie mężczyźni. Zapewnia właściwe środowisko dla dzieci dorastały w, daje bezpieczeństwo kobiet, podczas wychowywania dzieci i stabilizuje strukturę społeczeństwa, zapobiegając "wolnych ludzi" od robią, co chcą, a po ich serca i pasji.


- autor artykułu