Czechy - jak zaplanowac romantyczna podroz Nie będzie w stanie "płynąć z prądem" niejako z powodu sztucznej wiążą. Jak ci się to podoba?

Zobacz, co się dzieje, kiedy słuchać społeczeństwa? Czy przysięgam na życie, aby tylko jeść lodów waniliowych i bez innych smaków? Nie Czy przysięgę tylko zjeść smażony ryż i nic więcej? No wiec dlaczego chcesz przysiąc tylko jedna kobieta na zawsze i nigdy nie doświadczyliśmy żadnych innych? To nie ma sensu, a to nienaturalne i trudno utrzymać taką przysięgę. Nie należy składać obietnic, że nie można zatrzymać, prawda? Więc dlaczego to robią? Nie jesteś nieuczciwy podejmując takie przysięgi? Czy to dobrze kłamać, aby uspokoić rodzinę i rówieśników?

Trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie. Jeśli jesteś w związku małżeńskim brunetka, będziesz pożądać po blondynek i rudych, bo ich nie mają i nie mogą mieć. Jeśli jesteś w związku małżeńskim z blondynka, wtedy będzie fantazjowania o pożądanych nieosiągalnych brunetek. Jeśli jesteś żonaty z białą kobietą, będziesz pożądać po egzotycznych jedwabiste kobiecych orientalnych kobiet nigdy nie można mieć. Jeśli jesteś żonaty orientalne pani, będziesz pożądać po gorących białych kobiet. Itd To nieuniknione.

Czechy - jak zaplanowac romantyczna podroz

Gdy jesteś w związku małżeńskim, nigdy nie można poczuć dreszczyk pościgu ponownie lub miłość od pierwszego wejrzenia, czy też szczególnym momencie pierwszego pocałunku, nie bez niewierna małżonka. Nie mają doświadczenia, że ??Volt elektryczne czujesz po dotknięciu piękną kobietę po raz pierwszy. Nie więcej adrenaliny sitowie seksualne dla ciebie. Nic w małżeństwie może zastąpić takie rzeczy, bo małżeństwo nie przewiduje takiej stymulacji. Małżeństwo jest tylko monotonnej rutyny, trzymane stabilne tylko dla dzieci, nie dla ciebie.

Co zrobić, jeśli nie są już pociąg seksualny do swojej żony? A potem ten gorący młoda kobieta, która wygląda jak coś z twojej fantazji przychodzi do twojego życia, albo staje się sekretarzem? Co zamierzasz zrobić? Zaprzeczyć, że chcesz ją? Zaprzeczyć, że o niej fantazjować?


- autor artykułu