Czechy - przewodnik turystyczny

Jeśli spożywania tłuszczów trans, uwodornione lub częściowo uwodornione tłuszcze wielonienasycone oleje roślinne i tym podobne, to będzie trudne, aby rzucić SWÓJ nadmiar tłuszczu. W przeglądarce musi być gruby, nie ma wątpliwości. Nie musisz toksyczne tłuszczu - że twoje ciało nie wie, co robić. Stąd, nadmiar tłuszczu i przechowywania rosnące komórki tłuszczowe w organizmie kryje toksyczności. Oczyść go z prawdziwymi tłuszczów, takich jak masło karmionego trawą, czystego oleju kokosowego i oliwą z oliwek, aby wymienić tylko kilka.

9 b. Jedzenie w restauracji zbyt często.

Po prostu nie można kontrolować jakość żywności lub metod, w których zostało ono sporządzone, nawet jeśli starasz się "dobre", zamawiając tylko mięso i warzywa. Tłuszcze i oleje grzewcze są dużym problemem, jak i nadmiernej konsumpcji z wielkości porcji, które są zbyt duże.

10. Oszukiwanie i nie jest uczciwy o nim.

Jeśli zbyt często przyjmowane mentalność "trochę tu ... trochę tam" lub "Wszystkie dobre rzeczy z umiarem", może mieć kłopoty. Jeśli nadal biorąc w zbyt wielu smacznych toksyn, jesteś po prostu sabotować swoje wysiłki. Każdy wybór ma sumować. Każdy kalorii robi, też. Niestety być zwiastunem złych wieści! Jestem wszystko o radości życia i utrzymanie jej prawdziwe. Po prostu nie dostać się do narzekają tych ostatnich kilku funtów Z drugiej strony wtedy!

11. Zbyt dużo reaktywny lub bezmyślne odżywiania.

Częściej, aby jeść celowe proces. Na tyle, jemy, gdy jesteśmy zestresowani, lub zmęczony, lub depresji lub zły, albo samotny lub znudzony, czy oglądanie T.V. lub niespokojny, lub gdy ktoś stawia jedzenie wszędzie blisko nas! Na początek, być bardziej świadomi swoich nawyków żywieniowych. Następnie odpowiedzialny ze swoim ciałem. Siadaj na posiłek. Cieszyć się towarzystwem innych.

- autor artykułu