Czy podrozowanie autostopem jest niebezpieczne

Mimo wysokiej intensywności ćwiczeń przedział ma poważne spalanie tłuszczu zasługę, to stanie stacjonarnym ma swoją własną korzyść, jak również. To powinno stanowić fundament swojego ruchu dla życia.

19. Nadmierne ćwiczeń.

W 3 Klucze do skutecznego wykonywania są różne (okolicznościowe) Intensywność i konsekwencja. Jednakże, istnieje coś takiego jak zbyt wiele wysiłku. Co sprawia, że ??tak skuteczne ćwiczenia na pierwszym miejscu jest to, że jest "stresora". To podważa nasze ciała i wymaga uaktualnienia w wyniku. Jednak zbyt dużo i ćwiczenie staje się "przewlekłe stresora". Pamiętaj, co powoduje, że przewlekły stres? Przewlekłe uwalnianie hormonów stresu, nadmiar tłuszczu i przewlekłe, chroniczne zaburzenia równowagi hormonalnej, i przewlekła utrata zdrowia. Równowaga jest kluczem.

Przewlekłe cardio: Możesz iść zbyt daleko ze swoim stanie stacjonarnym, aktywności o niskiej intensywności. Podczas pobytu powyżej 75% tętna maksymalnego przez dłuższy okres czasu, jesteś spalania glikogenu. Twój organizm z kolei pragnie więcej cukru do uzupełnienia co pan pali się. Można przewidzieć, gdzie, które mogą Cię prowadzić! Ostatecznie będzie przybierać na wadze, tracić mięśnie, zwolnij więcej kortyzolu i sabotować wszystkie swoje wysiłki. Widzę to w maratończyków długoterminowych i ultra maratończyków, z którymi pracowałem. Ponownie, myślę "równowagi".

* Jeśli zaczniesz tracić mięśnie, nie straci nadmiar tłuszczu równie skutecznie.

20. Masa mięśniowa.

Podczas włączania trening oporowy w rutynowych ćwiczeń, powinno być nie tylko ciężar spada od przelania tłuszczu, ale należy również dodanie masy mięśniowej i poprawę gęstości kości. Jest to bardzo dobra rzecz. Nie zbyt rozłączyła się na tym, co mówi twoja waga łazienkowa, ponieważ nie może tłumaczyć ten efekt wam wszystko, co wyraźnie! Jeśli jesteś osobą, numery i po prostu musi mieć obiektywne dane, uzyskać badanie tkanki tłuszczowej zrobione, lub po prostu mierzyć talię co tydzień lub tak.


- autor artykułu