Jak bezpiecznie podrozowac

A kiedy tak się dzieje, to tworzy scenę ... co oczywiste. lol

Jestem pewien, że wy tam doświadczyli tego - jeśli jesteś w związku, ale popełnił stale mieć inną kobietę, że bardziej zależy i jest bardziej interesujące dla ciebie na głowie, do punktu, gdzie twój partner z zapytaniem: " Dlaczego wydaje się tak roztargniony ostatnio? " Teraz nie, że scenariusz do bani? lol

Jak mówi stare przysłowie: "Kłopot z opór pokusie jest, że nie może dostać kolejną szansę." - Edwin Chapin. I w tym przypadku, jest prawdopodobne, aby poddać się powiedzenie, że "żałować więcej tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś." Tyle na temat ograniczeń i tłumienia.

5. Małżeństwo niekoniecznie poprawi Ci humor.

To po prostu sprawia, że ??jesteś patrząc prostopadle do społeczeństwa i swoich rówieśników. Większość małżeństw nie powodują trwałego szczęścia. Pary albo twierdzą, lub po prostu tolerują się nawzajem zaangażowania. Mit "żyli długo i szczęśliwie" została obalona w nieskończoność, ale ludzie nadal w to uwierzyć.

Spójrz, nie ma doskonały świat. Wszystko w życiu ma kompromisów i koszty alternatywne. Kiedy zyskuje coś, coś tracisz. Małżeństwo nie jest to, co jest rewelacją. To może przynieść ci kilka rzeczy, takich jak stabilność i rodzinie do pozyskania (jeśli to sprawia, że ??jesteś szczęśliwy), ale to zabiera inne rzeczy, takie jak wolność osobista, prywatność, przygoda, inne kobiety, czas podróży, odmiany w życiu, czas rozwijać swoją duszę, itp Ty zawsze będzie zadowolony z niektórych rzeczy, ale niezadowolony z innymi.

Po ożenić, gdzieś wzdłuż linii, masz zamiar przegap swobodę bycia singlem. Będziesz czuć się jak jesteś w rutynę, gdzie dałeś całe swoje życie do pracy zniewalania, dokuczliwy żona, rozpieszczone dzieci i monotonnym rutynowego życia bezpłciowy. Twój utworu będzie składać się z stereotypową rodziny wyjazdy z dziećmi, a nie zabawy i wolności cieszył się ze swojej młodości.


- autor artykułu