Autostop - czy warto podrozowac samemu Inni będą trwać kilka tygodni na ich ciała kopnąć go w biegu. Tak czy inaczej, właśnie mam mieć pewność, że robisz właściwe rzeczy dla organizmu, niezależnie od tego, jak szybko to pokazuje Ci wyniki, które chcesz. Chodzi o zdobywanie zdrowia ... nie tylko utraty wagi. Muszą iść ręka w rękę, aby Twój sukces będzie trwały.

24. Masz obsesję.

Podczas odchudzania lub odżywiania lub suplementy, albo liczy kalorii lub ćwiczeń staje się jedynym celem, jesteśmy w tarapatach. Staje ekstremalnych nie jest celem tutaj. To jest temat życia zdrowe, szczęśliwe życie, pamiętasz? Oczywiście dieta i ćwiczenia są niezwykle ważne. Istnieje jednak więcej do życia niż psycho-analizując każdy kęs jedzenia w zasięgu wzroku lub próbuje wszelkich "cud" suplementu tam. Stres staje ekstremalne i obsesyjne będą sabotować swoje wysiłki. Jedz prawdziwe jedzenie, regularnie przenieść swoje ciało (czasem z intensywnością), cieszyć się ludzi i cieszyć się proces.

25. Jesteś już tam jest.

Czy kiedykolwiek myślałeś, że jesteś już na organizmu zdrowej wagi i składu? Może dlatego, że nie masz żadnych więcej upuszczenie funtów. Więc co, jeśli nie wygląda jak model na okładce magazynu siłowni - może osiągnięciu optymalnego zdrowia i funkcji dla Ciebie.

Naszym celem jest tutaj idealnym powinno być osiągnięcie stanu optymalnego funkcjonowania komórek lub homeostazy, gdzie wszystko działa dobrze ze sobą w stanie równowagi. Kiedy tak się dzieje, nasz metabolizm robi swoje zadania prawidłowo, czujemy się dobrze, to dobrze wyglądać, mamy funkcjonują "dobre", a my jesteśmy zdrowe na dłuższą metę.

Mam dla ciebie wiadomość. Często mamy tendencję, aby osiągnąć ten stan optymalnego funkcjonowania komórek z ciała procentu tłuszczu nieco wyższe niż to, co widzisz w czasopismach oraz w konkurencji fitness. Jestem absolutnie ich nie puka, ale ważne jest, aby podkreślić, że większość zrobili jakieś ekstremalne szkolenia i diety w celu osiągnięcia tego wygląd przez pewien okres czasu lub zdarzeń.To niesamowite zobaczyć, że nie tylko muszą zrównoważony sposób życia, ani nie muszą wspierać optymalne funkcjonowanie komórek na dłuższą metę.

Jeśli twoje ciało jest szczuplejsze, bardziej energiczny, bardziej zdolnego, bardziej wyważone, a ty zmniejszona swoje czynniki ryzyka dla wszystkich chorób przewlekłych, to byłoby to wypada, aby cieszyć się i korzystać z nowego, zdrowego stylu życia!


- autor artykułu