Couchsurfing - na czym polega Czyniąc to, że traktuje ludzi jak dzikie psy, które muszą być zamknięte, a na łańcuchu bo oni wodze fantazji.

To dlatego społeczeństwo nagradza małżeństwo z ulg podatkowych, profitów ekonomicznych i premie, i karze rozwód z takimi ostrymi konsekwencjami. Oczywiście, społeczeństwo nadzieje na wygranej, w którym ludzie są "szczęśliwie" żonaty, tak, że zarówno mężczyźni jak i społeczeństwo, czego chcą. Ale, że często nie jest to przypadek, z powodów wymienionych powyżej.

Trzeba pamiętać, że społeczeństwo nie jest tam, aby dać Ci wolność czy prawda. Jest tam cię kontrolować i pleśni cię w pewien sposób, który będzie najlepiej służyć jej interesom. To dlatego społeczeństwo traktuje cię jak produkt z linii montażowej w fabryce sztampowy, a zakłada się, że są takie same jak każdy inny.

Wniosek

Więc widać, istnieje wiele dobrych powodów nie żenić - wiele wad, ryzyko i koszty alternatywne, które mogą okazać się monumentalna pomyłka z katastrofalnymi skutkami - której społeczeństwo nigdy nie opowiada o.

Ponadto, jeśli ktoś chce, można mieć zobowiązanie w stosunku pracy lub podniesienie rodziny bez instytucji małżeństwa, która jest naprawdę niepotrzebna i niczym więcej niż wiązać i blokady na parę. Małżeństwo nie naprawdę przynieść niczego swoim związku, że nie można mieć na własną rękę, bez ingerencji praw społecznych.

Teraz, ja nie próbuję ci powiedzieć, co robić. Nie mówię, że nie powinno się ożenić albo że powinieneś. Oczywiście, niektórzy ludzie są szczęśliwym małżeństwem, a niektóre są nieszczęśliwie żonaty. Małżeństwo nie jest dla każdego. Ale istnieje wiele powodów logicznych wobec małżeństwa, takie jak te powyżej, której społeczeństwo nigdy nie opowiada o, które powinny być brane pod uwagę pierwsze przed wejściem do tak poważnego zaangażowania i umowy. Ale społeczeństwo jest jednostronna.

- autor artykułu