Porady dla poczatkujacych autostopowiczow

Wiele osób zakłada, że ??są dobre-to-go tak długo, jak są one coraz dużo cardio i trochę treningu oporowego. Jeśli nadal próbuje schudnąć i tłuszczu, nie należy przeoczyć sprint. Nic nie pomoże Ci szczuplejsze szybciej niż sprint.

Jeśli nigdy nie je zrobić, albo jesteś bardzo nadwagę lub jest obecnie kształt, łatwość w nich. Po zyskał swoją równowagę, dodać krótki rutynowych sprint do harmonogramu raz w tygodniu, by rozruszać swoje wysiłki odchudzania. Google go dostać pomysły jak to zrobić sprawną procedurę, która obejmuje wybuchy intensywności stosowane przez krótki czas odzyskiwania. Nie martw się, jeśli nie zostaną sprinty łamiąc wszelkie rekordy prędkości - po prostu pracować w swoim maksymalnym wysiłku.

22. Nie masz wystarczającej ilości snu.

Chroniczny brak snu jest źródłem toksyczności przewlekłej. Istnieje kilka problemów z tym scenariuszem. Wiemy, że toksyczność powoduje nadmierne wytwarzanie hormonów stresu, takich jak kortyzol, które powodują nam do przechowywania tłuszczu. Innym jest to, że kiedy nie śpisz dobrze, możemy przegapić darmowej spalanie tłuszczu hormonów - hormon wzrostu - która ma być wydana jako że jesteśmy w stanie głębokiego snu. Wreszcie, jeśli trzeba przeciągnąć zmęczone pośladki z łóżka rano, bez odpowiedniego snu i renowacji, jesteś prawdopodobnie na sobie spodnie od piżamy złym humorze i nie są w najlepszym stanie zrobić wspaniały i zdrowy tryb życia od samego się udać.

23. Cierpliwość Konsystencja

Powolne i stałe wygrywa wyścig. Kiedy robisz tyle dobrze, na tyle długo, wyniki końcowe stać się bardziej przewidywalne. To jest styl życia, a nie skrót lub fanaberia diety. To rzeczy, które należy konsekwentnie które będą kształtować swoje wyniki. Niektórzy ludzie idą do spadku wagi niemal natychmiast, gdy spadnie węglowodanów, cukru, ziarna, złe tłuszcze, toksyczne mleczne, gluten i tak dalej.

- autor artykułu